Johnny Suede

Johnny Suede online kijken

★ 5.2 1991 97 min KomedieRomantiek

Johnny Suede (1991) — Komedie, Romantiek. Kijk Johnny Suede online op IPTV Streaming Services in 4K Ultra HD, zonder downloads en zonder buffering.

Trailer bekijken

Waar gaat Johnny Suede over?

Johnny Suede (Brad Pitt) longs to be a teen-age idol like Ricky Nelson. He has a pair of black suede shoes, an impressive pompadour, a guitar, and some pals who will play backup for him. Yet he doesn't have much talent or drive.

Genres
Komedie, Romantiek
Uitgebracht
1991-08-18
Regisseur
Tom DiCillo
Beoordeling
★ 5.2 / 10

Hoofdrolspelers

  • Brad Pitt Johnny Suede
  • Catherine Keener Yvonne
  • Calvin Levels Deke
  • Alison Moir Darlette
  • Nick Cave Freak Storm
  • Peter McRobbie Flip Doubt

Hoe Johnny Suede te kijken op IPTV Streaming Services

Johnny Suede kijken op IPTV Streaming Services kost een minuut: start een gratis proef, open de app op je tv, telefoon, Fire Stick of browser en druk op afspelen — allemaal in 4K Ultra HD.

Bekijk Johnny Suede in 4K bij IPTV Streaming Services — ontdek premium IPTV dienst of vergelijk IPTV abonnementen.

Begin vandaag met Johnny Suede kijken

Wacht niet op de releasedatum — IPTV Streaming Services heeft Johnny Suede al, plus live-tv, films en series klaar om te kijken in 4K Ultra HD.